Jeden z największych, producentów mebli wybiera Fast CRM

Duża, dynamicznie rozwijająca się firma, dostarczająca swoje produkty do odbiorców na całym świecie wybrała Fast CRM.

Błyskawiczny rozwój i sukces sprzedażowy stworzył nowe potrzeby w zakresie kontroli procesów jakości, badania opinii oraz automatyzacji zadań związanych z obsługą zamówień wewnętrznych w procesach R&D. Wybór padł na Fast CRM dostarczanym przez Omega Code na bazie technologii Vtiger, którą wybrało już ponad 100 tysięcy firm na całym świecie.

W ramach kontraktu Omega Code wdroży nowoczesny system badania jakości oraz rozwiązanie do zarządzania wewnętrznymi zleceniami i zamówieniami, które umożliwi min.:

  • Tworzenie zleceń wykonania analiz z wykorzystaniem formularzy i dokumentów
  • Przesyłanie zleceń do laboratoriów wykonujących analizy
  • Generowanie zestawień zleconych analiz
  • Weryfikacja kosztów analiz w stosunku do zlecenia
  • Rejestracja wyników testów
  • Rejestracja dokumentów
  • Generowanie raportów dla zakończonych testów
  • Podpinanie dokumentów dla zleceń

 

Integracja
W ramach wdrożenia Fast CRM zostanie zintegrowany z systemem ERP IFS pozwalając na automatyzację procesów obiegu informacji i dokumentów oraz ich pełną kontrolę.

Dzięki łatwości w konfiguracji oraz dostępności gotowych modułów Vtiger daje ogromne możliwości w zakresie dostosowania do potrzeb konkretnych firm i zadań. Interfejsy dostępne poprzez przeglądarkę www pozwalają tworzyć Portale Klienta i Kontrahenta z możliwością personalizacji dostępu i zarządzania uprawnieniami użytkowników. Dzięki zastosowaniu odpowiednich protokołów przesyłane dane są szyfrowane co podnosi zakres bezpieczeństwa.

 

Dlaczego open source?
Klienci na całym świecie bez względu na wielkość przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na wdrażanie rozwiązań dostępnych w ramach licencji otwartych, a systemy oferowane w ten sposób świetnie radzą sobie w konkurencji z licencjonowanymi. Dzieje się tak dzięki ogólnemu rozwojowi technologii i upowszechnieniu się kompetencji umożliwiających sprawną obsługę konkretnych, biznesowych potrzeb. Niskie koszty inwestycyjne sprzyjają podejmowaniu decyzji o rozwoju oprogramowania i jego ścisłym dostosowaniu do obsługi istotnych procesów biznesowych. Dzięki temu systemy te błyskawicznie się rozwijają obrastając w unikalne funkcjonalności pozwalające zrealizować konkretne potrzeby. Modułowa konstrukcja ułatwia proces wdrożenia bez konieczności uruchamiania zbędnych elementów.

Klienci szczególnie cenią nowoczesność, ergonomię i użyteczność interfejsów, które pozwalają dostosować je do obsługi zadań tak by maksymalnie zoptymalizować i uprościć ich proces realizacji.

Z pełną ofertą dotyczącą Fast CRM można zapoznać się na stronach Omega Code >